Ing. Eduard Heger

Predseda vlády SR

142.
Ing. Eduard Heger
62 964

Ing. Eduard Heger

Predseda vlády SR

62 964

Poslanec NR SR (Bratislava)
43 rokov

Chráni naše spoločné peniaze a kontroluje rozpočet

Vyštudovaný ekonóm, po škole pracoval ako manažér v rôznych firmách, ale aj ako konzultant na Ministerstve obrany SR, kde sa podieľal na reforme Ozbrojených síl SR. Stál pri zrode známej slovenskej značky, ktorá sa preslávila v USA. Svoj čas venuje aj práci v treťom sektore. Tieňový minister financií a hospodárstva.

Prečo ste sa rozhodli kandidovať? “Štyri roky sme pozorne pozerali vláde na prsty a spolu s tímom odborníkov sme pripravovali opatrenia, ktoré posunú Slovensko dopredu. Teraz je čas dostať vysvedčenie, či voliči boli s mojou prácou spokojní. Preto podľa pravidiel hnutia spolu s ostatnými poslancami kandidujem z posledných miest kandidátky.”

Odpočet: “V parlamente som bol druhý najaktívnejší poslanec spomedzi všetkých. Zabránil som zvyšovaniu zadlženia, ktoré by platili budúce generácie na úkor ich dôchodkov, zdravotníctva či školstva. Myslím si, že verejné financie by mali byť prehľadné a kvalitné a poskytovať kvalitné služby a pripravovať na budúcnosť. Preto sme spolu s odborníkmi pripravili kvalitný program na ozdravenie verejných financií, z ktorých sa budú môcť financovať služby, na ktoré už dlho čakáme.”

Videovizitka