Kauza mýto dobehla stranu Smer

Na rozkrádanie poplatkov z diaľnic doplácajú všetci obyvatelia Slovenska, ktorí si to uvedomili aj vďaka správe najvyššej kontrolnej autority v štáte. Bola to práve strana Smer a ich niekoľkí ministri v rade, ktorí podpisovali dodatky maximálne nevýhodné pre štát a výhodné iba pre prevádzkovateľa.
 
Bývalý minister dopravy za Smer – Ľubomír Vážny, ktorý stál pri zrode tejto zlodejiny, namiesto vyvodenia dôsledkov voči svojej osobe, nehanebne útočí na nezávislé orgány tohto štátu a dehonestuje ich predstaviteľov. Svojim dnešným vystúpením potvrdil to, čo v hnutí OĽANO tvrdíme už dávno: Ľubomír Vážny by mal okamžite rezignovať z postu šéfa Sociálnej poisťovne. Zároveň by si mali v strane Smer upratať kandidátku tak, aby sa už takýto ľudia nedostali vo februári do parlamentu.
 
Hnutie OĽANO bude tvrdo stíhať ľudí, ktorí okradli slovenských občanov o miliardy eur. Veríme, že polícia bude konať nezávisle a trestné oznámenie, ktoré podal, bude napokon smerovať nie na tých, ktorí na podvod upozornili, ale na tých, ktorí ho spáchali. V prípade mýta je našim cieľom, aby sa každé euro vybraté od vodičov, investovalo do opravy a výstavby nových ciest.
 
Ján Marosz, tieňový minister dopravy za OĽANO

Náš plán

Máme viac ako 900
riešení pre Slovensko!

Program