OĽANO A PRIATELIA sa nebude zúčastňovať politických tančekov Roberta F.

Hnutie OĽANO A PRIATELIA sa nebude zúčastňovať politických tančekov skorumpovaného mafiána Roberta Fica. Na mimoriadnych schôdzach 21.7.2023 sme sa preto neprezentovali.

Peniaze určené na kompenzácie nárastu cien energií pre samosprávy boli vyčlenené v rozpočte a poverený premiér Ľudovít Ódor deklaroval vyriešenie problému v druhej polovici augusta. Navrhované uznesenie mimoriadnej schôdze navyše nemá absolútne žiadny právny charakter a vládu k ničomu nezaväzuje. Je to len súčasť kampane Roberta Fica a tých, ktorí s ním spolupracujú.

Zvolávanie mimoriadnej schôdze preto považujeme za vykopávanie otvorených dverí a politické divadlo.

Mimoriadna schôdza o snahe odvolať policajného prezidenta je ešte absurdnejším divadlom a pokusom o návrat do čias korupčného systému “našich ľudí”, kde polícia bola v područí mafie. Hnutie OĽANO A PRIATELIA odmieta takéto snahy a preto sme sa ani na tejto schôdzi nezaprezentovali.

Zároveň vyjadrujeme podporu vedeniu polície a spravíme všetko pre to, aby o slobodu vo vyšetrovaní polícia už nikdy neprišla.

Naďalej platí, že ak bude ktorýkoľvek člen vlády potrebovať schváliť dôležitý zákon pre ľudí, poslanci hnutia OĽANO A PRIATELIA sú pripravení zúčastniť sa takejto mimoriadnej schôdzi.

Náš plán

Máme viac ako 900
riešení pre Slovensko!

Program