Pellegriniho iniciatívu považujeme za absolútny vrchol bezcharakternosti a drzosti

Minister financií Igor Matovič má plnú dôveru poslaneckého klubu hnutia OĽANO, keďže vo verejnej funkcii vždy sledoval výlučne záujmy občanov. Narozdiel od pánov Pellegriniho a Rašiho, ktorých jedinou starosťou v zdravotníctve bolo prikrývanie a zahladzovanie korupčných schém, Igor Matovič od začiatku bojoval s pandémiou, ktorá v novodobej histórii Slovenska nemá obdobu, a aj preto sa občanom snažil zabezpečiť čo najviac prístupných vakcín. Strana Smer a jeho Hlas okrem iného za sebou zanechali obrovský investičný dlh nemocníc, nízku efektivitu poskytovania zdravotníckych služieb a doslova zdecimovaný stav zdravotných sestier. Súčasná vláda tak bojuje nielen s pandémiou, ale aj chaosom a rozvratom, ktorý po sebe títo ľudia v zdravotníctve zanechali.

Je tiež neuveriteľné, že Peter Pellegrini, ktorý do povedomia verejnosti vstúpil ako najneschopnejší digitálny líder, ktorý v čiernych dierach utopil stovky miliónov eur bez zásadnejšieho zlepšenia verejných služieb pre občanov, má tú neuveriteľnú drzosť u niekoho iného hodnotiť mieru zvládania výkonu verejnej funkcie. Rovnako je neuveriteľné, že tu hovorí o rozvrate právneho štátu človek, ktorý tu roky asistoval znásilňovaniu spravodlivosti, prizeral sa prerastaniu mafie na štátne inštitúcie a “za maximálneho profesionála” označil policajného exprezidenta, ktorý je obvinený zo založenia zločineckej skupiny.

Aj keď to vzhľadom na charakterovú výbavu predstaviteľov Hlasu nepredpokladáme, uvítali by sme, keby sa namiesto tohto bezočivého politikárčenia radšej venovali výzvam na očkovanie, a prestali tak hazardovať so zdravím a životmi obyvateľov.

Náš plán

Máme viac ako 900
riešení pre Slovensko!

Program