Navštívili sme Počiatkovu vilu vo Francúzsku. Patrí všetkým občanom Slovenska, odkazuje OĽANO

Predseda hnutia OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Igor Matovič a ďalší predstavitelia protikorupčnej úderky OĽANO vycestovali na Francúzsku riviéru priamo pred vilu Jána Počiatka. Bývalému ministrovi financií a dopravy odkazujú, že „jeho“ vila a ďalší nelegálne získaný majetok patrí občanom Slovenskej republiky.

PCB látky sú naďalej najväčšou ranou Zemplína. Riešenie je však v nedohľadne

Poslanec NR SR Miroslav Sopko navrhne na začiatku 57. parlamentnej schôdze nový bod programu. Do rokovania chce zaradiť správu o vyhlásení mimoriadnej situácie v Košickom i Prešovskom kraji z dôvodu znečistenia okolia mesta Strážske PCB látkami. 

Stíhanie Trnku zbabrala polícia, alebo zlyhala prokuratúra. Jedno horšie, ako druhé

Prepustením Dobroslava Trnku sa len potvrdilo, že na Slovensku stále platí politika „našich ľudí.“ Tvrdia to predstavitelia hnutia OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), podľa ktorých trestné stíhanie bývalého generálneho prokurátora pokazila polícia, alebo zlyhala prokuratúra.

Matovič: Dnes bol zavretý iba sluha mafie. Počkáme si na to, kým budú zavretí aj tí, ktorým slúžil

Predstavitelia hnutia OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) veria, že po dnešnom zadržaní Dobroslava Trnku bude polícia pokračovať v nastavenom tempe a zadržaní budú aj ďalší predstavitelia organizovanej zločineckej skupiny s názvom Smer – sociálna demokracia.

Vláda odkázala občanom, aby si utiahli opasky. Hnutie OĽANO to odmieta

Schválením korekčného mechanizmu dnes vláda priznala, že nevie hospodáriť a najúrodnejšie roky v histórii Slovenska trestuhodne prejedla. Je to len reakcia na predošlé zlé hospodárenie z roku 2018, ktorý bol z pohľadu ekonomickej situácie historicky najlepší. Ani to však vláde nestačilo a výdavky nad mieru prekročila, upozorňuje hnutie OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO).