Budúcnosť hnutia sa rodila v Liptovskom Jáne

V dňoch 21 – 22. mája sa uskutočnilo prvé povolebné stretnutie kandidátov, sympatizantov, okresných a krajských koordinátorov nášho hnutia. Keďže nám išlo predovšetkým o spoločné napredovanie a vylepšenie našej práce, rozhodli sme sa tento čas využiť efektívne a popri zábave a oddychu, sme sa venovali vyhodnoteniu volebnej kampane a tvorbe nových nápadov pre ďalšie fungovanie hnutia.

Sobotný pracovný program začal rozdelením účastníkov do niekoľkých skupín, v ktorých bolo zastúpenie z radov rôznych regiónov, poslancov a kandidátov. Následne sme prezentovali výstupy našich skupiniek, ktoré boli zamerané na 3 najlepšie / 3 najhoršie / alebo 3 neuskutočnené formy kampane. Po vyhodnotení kampane sme riešili fungovanie nášho hnutia v regiónoch a naše predstavy, ako by malo hnutie v regiónoch Slovenska pôsobiť. Veľmi zaujímavé podnety nám dodali aj partneri a rodinní príslušníci kandidátov, ktorí boli tiež počas víkendu našimi hosťami.

V podvečer po plodnej diskusii, ktorá trvala až do západu slnka, sme si vychutnali tambuildingový večer, ktorý otvorila hudobným programom hviezdba zostava v zložení Juraj Jakubík, Renáta Hrašková, Igor Hraško a Paľo Jurina. Po tomto zahrievacom sme sa všetci pustili do ďalšej aktivity a tou bol vedomostný pub quiz, ktorého záľudné otázky pripravili chalani z nášho kampaňového tímu. A aby toho nebolo dosť, na záver sa uskutočnil historicky prvý pivný rozstrel v našom hnutí, ktorý skončil pamätným súbojom I. Matoviča a V. Remišovej. Veselý večer plynule prešiel do tanečnej zábavy, ktorá pre podaktorých, pod taktovkou Igora M., trvala až do rána 🙂

V nedeľu nás čakalo vyhodnotenie záverov a podnetov z pracovných skupiniek predošlého dňa a čo by to bolo za nedeľu, bez poriadnej diskusie ,,NA TELO”. V nej mali všetci prítomní možnosť v priamom kontakte pogrilovať našich poslancov. Z tohto vydareného víkendu hnutie OĽANO – NOVA odchádzalo posilnené blížšími vzťahmi, ponaučeniami a skvelými podnetmi do budúcnosti. Tešíme sa zase o rok!

Pozrite si aj kompletnú fotogalériu z podujatia.

 

Náš plán

Máme viac ako 900
riešení pre Slovensko!

Program