Ultimátum Gálovi a Pellegrinimu: VEREJNÝ PROTEST ZA ODVOLANIE MONIKY JANKOVSKEJ

Nominantka strany SMER – SD, ktorý vraj nemá nič spoločné s Mariánom Kočnerom a vraj nie je zodpovedná za smrť Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej – štátna tajomníčka Monika Jankovská si cez zašifrovanú komunikáciu, s pocitom, že to nebude nikdy odhalené, vypisovala s človekom obvineným z objednávky vraždy Jána a Martiny.

Robila tak vytrvalo až do dňa, kým Kočnera nezadržala NAKA. Robila to v čase, kedy bol Kočner obžalovaný a súdený za rôzne svoje podvody, kedy bol spomínaný ako jeden z hlavných podozrivých z objednávky vrážd. Robila to ako druhá najvyššie postavená predstaviteľka ministerstva spravodlivosti.

Človek, ktorý si objednal vraždu je vrah a hodný mimoriadne vysokého trestu. Žena, ktorá napriek svojmu poslaniu a prísahe slúžiť verejnému dobru, slúžila vo vysokej ústavnej funkcii mafii, si zaslúži ešte horší trest a v žiadnom prípade nemôže byť ďalej vo svojej funkcii.

Vyzývame preto ministra spravodlivosti a Gábora Gála a predsedu vlády Petra Pellegriniho, aby štátnu tajomníčku bezodkladne odvolali z funkcie.

V prípade, ak obaja menovaní spolupracovníčku mafie Moniku Jankovskú z funkcie do nedele do polnoci nestiahnu, v pondelok od 9:00 hod. pred budovou ministerstva spravodlivosti zorganizujeme celodenný verejný protest ľudí, ktorí si nevedia čo i len predstaviť, že žena s takýmito stykmi a skutkami bude naďalej dohliadať na zákonnosť z pozície štátnej tajomníčky ministerstva spravodlivosti.

Náš plán

Máme viac ako 900
riešení pre Slovensko!

Program