Vyjadrenie k výsledkom parlamentných volieb

Milí priatelia a podporovatelia,

chceli by sme sa Vám poďakovať za dôveru, ktorú ste nám prejavili v týchto voľbách. 287 611 hlasov je pre nás veľkým záväzkom.

Z našej kampane po regiónoch a mestách mi utkvel jeden obraz. Po verejnom  proteste k nám pristúpil starší strápený pán a podal mi do rúk fascikel, kde bolo pedantne zoradených niekoľko papierov. „Už neviem na koho sa mám obrátiť. Prosím, urobíte niečo?“ A takýchto ľudí boli v priebehu mesiaca desiatky. Zastavili sa pri nás a rozprávali smutné a bezútešné príbehy o tom, ako im nikto nechce pomôcť a tí „hore“ na nich kašľú. Niekedy to boli súdy, kde sa nedovolali spravodlivosti, inokedy polícia, samospráva, alebo úrady, ktoré pochybili. Upracovaní, poctiví ľudia, ktorí chceli len dostať to, na čo majú právo.

Veríme, že vďaka vašim hlasom, zostavíme vládu, ktorá sa bude snažiť riešiť vaše problémy a to, čo nás všetkých trápi. Choré zdravotníctvo, upadajúce školstvo, korupcia, ktorá nám kradne budúcnosť. Nehovoríme, že vyriešime všetko, pretože niektoré problémy nemajú jednoduché a rýchle riešenia. Ak ostatné strany vytvoria vládu so Smerom, možno budeme nakoniec v opozícii. No i tak sľubujeme, že budeme počúvať len váš hlas, nie hlas oligarchov, ktorí si myslia, že si môžu kúpiť našu krajinu.

Veronika Remišová

Náš plán

Máme viac ako 900
riešení pre Slovensko!

Program