Výzva Igora Matoviča predsedovi vlády Robertovi Ficovi

Vždy som si myslel, že premiér Fico si zobral slečnu Troškovú pracovať na úrad vlády skôr kvôli masážam. A včera to dokázal.

Predvčerom slečna asistentka Trošková usvedčila sama seba, že napomáha nekalému biznisu, keď napísala alibi namiesto zázračného maséra, ktorý zázračne bohatne. Čakal som, že pán premiér ju po tomto okamžite vyrazí a podá na ňu trestné oznámenie. Miesto toho sa premiér včera zahral na hlupáčika pred celým Slovenskom – vraj on nie je IT expert. Zrejme sa spolieha, že jeho voliči sa nevyznajú.

Lenže už druhák na základnej škole sa učí, že keď niekto píše vo Worde, tak zanecháva stopy. Aj druhák teda vie, že alibi písala slečna Trošková a nikto iný, jej meno tam nenapísala Majka z Gurunu. Ona je uvedená v dokumente, ona je autorkou. Fico verejne klamal a usvedčil sa, že kryje zlodejov a je mu ukradnutý osud učiteľov či zdravotných sestier. Už nemusíme hovoriť, že korupcia je blízko premiérky – ako hovoril Fico o Radičovej pred štyrmi rokmi – pretože korupcia sa nachádza priamo v posteli pána premiéra. A týmto sa aj Fico priamo usvedčil, že je priamo zaintresovaný v biznise so spomínaným masérom, lebo inak by nevykazoval takú nadmernú aktivitu, aby obhájil slečnu Troškovú aj pána maséra.

Vyzývame ho, aby sa okamžite ospravedlnil celému Slovensku za svoje verejné klamstvo, aby okamžite prepustil zo svojich služieb slečnu asistentku Troškovú a aspoň takýmto spôsobom sa snažil zachrániť reputáciu Úradu premiéra Slovenskej republiky. To nie je len hanba premiéra, či hanba asistentky, to je hanba pre celé Slovensko.

 

Náš plán

Máme viac ako 900
riešení pre Slovensko!

Program