Ing. Martin Fecko

Poslanec NR SR

149.
Ing. Martin Fecko
30 876

Ing. Martin Fecko

Poslanec NR SR

30 876

Poslanec NR SR (Prešov)
57 rokov

Zo všetkých síl bojuje za farmárov!

Poslanec NR SR. Venuje sa poľnohospodárskej agende, zvlášť pozemkovej a ochrane životného prostredia. Zároveň je aj poslancom Prešovského samosprávneho kraja. Dvadsať rokov pracoval na Pozemkovom úrade. Je zakladajúcim členom hnutia OĽANO a hrdý, že cez hnutie môžu kandidovať do parlamentu nezávislí.

Prečo ste sa rozhodli kandidovať? “Mojou motiváciou bola Matovičova vízia dostať do parlamentu nezávislých zodpovedných odborníkov a hovoriť tam pravdivou ľudskou rečou presadzujúc zdravý sedliacky rozum bez politickej diktatúry. Cieľom našich snažení bolo dostať sa tam kde sa tvoria a prijímajú zákony a aktívne ich ovplyvňovať v prospech obyčajných ľudí.”

Odpočet: “Počas pôsobenia v politike patrím k najaktívnejším poslancom v predkladaní legislatívnych návrhov, čím preukazujem aj svoju cieľavedomosť. Chodím po Slovensku a vzdelávam farmárov v oblasti zákonov a pozemkových úprav. Dosiahol som zavedenie výsluhových dôchodkov aj pre mestských a obecných policajtov. Snažím sa presadzovať spravodlivé zákony, ktoré budú ľuďom život zjednodušovať a nie ho komplikovať.”

Videovizitka