Ing. Martin Fecko

Štátny tajomník ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka

149.
Ing. Martin Fecko
30 876

Ing. Martin Fecko

Štátny tajomník ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka

30 876

Poslanec NR SR (Prešov)
57 rokov

Zo všetkých síl bojuje za farmárov!

Poslanec NR SR. Venuje sa poľnohospodárskej agende, zvlášť pozemkovej a ochrane životného prostredia. Zároveň je aj poslancom Prešovského samosprávneho kraja. Dvadsať rokov pracoval na Pozemkovom úrade. Je zakladajúcim členom hnutia OĽANO a hrdý, že cez hnutie môžu kandidovať do parlamentu nezávislí.

Prečo ste sa rozhodli kandidovať? “Mojou motiváciou bola Matovičova vízia dostať do parlamentu nezávislých zodpovedných odborníkov a hovoriť tam pravdivou ľudskou rečou presadzujúc zdravý sedliacky rozum bez politickej diktatúry. Cieľom našich snažení bolo dostať sa tam kde sa tvoria a prijímajú zákony a aktívne ich ovplyvňovať v prospech obyčajných ľudí.”

Odpočet: “Počas pôsobenia v politike patrím k najaktívnejším poslancom v predkladaní legislatívnych návrhov, čím preukazujem aj svoju cieľavedomosť. Chodím po Slovensku a vzdelávam farmárov v oblasti zákonov a pozemkových úprav. Dosiahol som zavedenie výsluhových dôchodkov aj pre mestských a obecných policajtov. Snažím sa presadzovať spravodlivé zákony, ktoré budú ľuďom život zjednodušovať a nie ho komplikovať.”

Videovizitka