Stanovisko k záverom výjazdového rokovania vlády v Levoči

Len vďaka tvrdej práci sa nám podarilo v rokoch 2012 – 2014 presvedčiť Európsku komisiu, aby aj napriek predošlej nedôvere poskytla sumu 380 miliónov eur na reálne riešenia rómskeho problému na Slovensku.

Sopko: Teplé obedy zadarmo nie sú teplé a ani zadarmo

V novom roku ostali mnohí rodičia zaskočení, že napriek masívnej propagande vládnucej strany Smer-SD, musia na stravu pre svoje deti v materských školách naďalej doplácať. Prekvapení sú aj predkladatelia zákona o tzv. obedoch zadarmo, že mnohí zriaďovatelia školských jedálni si od rodičov naďalej pýtajú rôzne doplatky.

Stanovisko k prezidentským voľbám

„Chcem sa poďakovať všetkým ľuďom, ktorí mi vyslovili dôveru a vyzývali ma, aby som kandidovala. Veľmi si to vážim. Bolo to množstvo mailov, listov, podporných odkazov, ďakujem.“

Ďalšie škandalózne dotácie ministerky školstva. OĽANO začína zber podpisov na vyslovenie nedôvery Martine Lubyovej

Dva týždne sa objavujú stále nové skutočnosti o škandalóznom rozdeľovaní desiatok miliónov eur ministerkou školstva Martinou Lubyovou. Hnutie OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) upozorňuje na ďalšie zvláštne projekty.

Pošta by mala pozastaviť prudké zvýšenie poplatku za SIPO, kým na každej prevádzke nezabezpečí bezplatnú platbu kartou

Okrem rastu cien tepla, elektriny a plynu v novom roku občanov SR zaskočilo výrazné zvýšenie poplatku za platbu SIPO na 0,90 eur. Tieňový minister financií a hospodárstva Eduard Heger upozorňuje na výrazné predraženie platby, najmä ak občan platí cez SIPO malú sumu.