Stanovisko k prezidentským voľbám

„Chcem sa poďakovať všetkým ľuďom, ktorí mi vyslovili dôveru a vyzývali ma, aby som kandidovala. Veľmi si to vážim. Bolo to množstvo mailov, listov, podporných odkazov, ďakujem.

V  prezidentských voľbách v roku 2019 kandidovať nebudem, pretože som vstúpila do politiky s jediným cieľom, aby Slovensko bol štát bez korupcie, kde spravodlivosť a zákon platí pre každého rovnako a  ľudia dostanú za svoje dane dobré služby.

Úrad prezidenta si vážim, no prezident zo svojej pozície nemôže zabezpečiť  ani výkon spravodlivosti, ani lepšie fungovanie  štátu, ani účinne potláčať korupciu. V súčasnosti nemá na to  právomoci. Toto je možné dosiahnuť jedine zmenou v nových parlamentných voľbách a nastolením novej vlády. Toto je pre mňa poslanie, s ktorým som ja do politiky išla, pretože mi na Slovensku záleží a mám rada Slovensko.

K tomu chcem motivovať aj ostatných, pretože podpora občanov je veľmi dôležitá, aby sme na tejto spoločnej ceste došli do cieľa. Do cieľa, ktorým je spravodlivé a prosperujúce Slovensko.“

Veronika Remišová, predsedníčka poslaneckého klubu OĽANO

Náš plán

Máme viac ako 900
riešení pre Slovensko!

Program